У формі гри, із застосуванням 3-D окулярів: історія вчителя географії з Вінниччини

Історія вчителя географії з Вінниччини. Суспільне Вінниця

Вчитель географії Богдан Пічкур з Вінниччини проводить уроки у формі гри, із застосуванням 3-D окулярів, роботів та штучного інтелекту. Суспільному розповів, вчителює сьомий рік, три з яких у Козятинському опорному ліцеї. До кожного уроку готується.

"Доволі багато часу витрачаю на підготовку до уроку, десь 2-2,5 години на підготовку до уроку йде. Особливо в старших класах є важкі теми, багато в підручнику матеріалу, тому намагаюсь пояснити матеріал простими словами", — сказав вичтель.

Три роки, сказав, веде особистий інформаційно-пізнавальний блог на ютубі, де має понад мільйон переглядів. А ще пише вірші, створює комікси та мульт-географію.

почав створювати мультфільми під час повномасштабноого вторгнення. Спочатку були відео, для того, щоб дітей трохи розслабити, бо вони в стресі перебували", — розповів Богдан Пічкур.
"Мені дуже подобаються уроки географії, тому що нам тут весело та ми дізнаємось багато інформації. Він завжди викладав, нам дуже подобається його методика навчання", —розповів учень 7 клас Іван.
Богдан Пічкур

Цьогоріч на всеукраїнському конкурсі “Вчитель року” у номінації “географія“ Богдан Пічкур посів третє місце. Всього ж перемогу виборювали 12 педагогів географії. У ліцеї за вчителя горді і колеги, і учні, — сказала директорка Олена Білянець.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube