"Хочу, щоб усі живі і здорові вернулися додому": 75-річна вінничанка шиє килимки-сидушки для захисників

75-річна Ольга Смертюк з села Біляни Чернівецької громади на Вінниччині протягом року виготовила та передала українським захисникам 60 килимків-сидушок. Виготовляє їх вдома, матеріалами забезпечують місцеві волонтери.

Раніше жінка 50 років пропрацювала швачкою, шиючи жіночі сукні. Зараз її професія допомагає їй робити свій внесок у спільну перемогу.

"Я собі сіла і роблю. Зробила і все. Я на годинник навіть не дивлюся. Мені його треба зробити я його вперед підготовила, потом його порізала, а потом собі роблю. Зробила, перепочила, знову почала", – розповіла волонтерка.

Шиє на подільській швейній машинці. Розмір одного каремата-сидіння 13 на 40 см. Матеріалами забезпечують місцеві волонтери. За день жінка може відшити чотири килимки.

"Йду з головою в роботу, аби не думати про сумне",– пояснила Ольга Смертюк.

Жінка хвилюється за свою онуку, в якої на війні чоловік. За її словами, хоче миру і щоб, усі захисники повернулися додому живими і неушкодженими.

"У моєї внучки чоловік, у неї двоє діток. Каже: у нього все добре. Я хочу, щоб усі живі, і здорові вернулися додому. Щоб усі прийшли. Щоб війна вже закінчилася", – підкреслила пенсіонерка.

Килимки-сидушки для оборонців Ольга Смертюк почала виготовляти з минулого року. За цей час відшила та передала оборонцям 60 штук.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube