Хмільницький аграрний коледж здобув перемогу на чемпіонаті області з мініфутболу серед студентських команд

23 травня на тренувальній базі "Нива" у Вінниці завершився фінальний етап чемпіонату області з мініфутболу серед студентських команд. Переможцем турніру стала команда Хмільницького аграрного коледжу, яка у фінальному матчі здолала студентів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій з рахунком 3:1.

Про це Суспільному розповів співорганізатор змагань Павло Форманюк.

Турнір тривав з квітня і об'єднав 38 команд з ліцеїв, коледжів та училищ області. До фінальної частини дійшли шість команд, які були поділені на дві підгрупи.

У своїх підгрупах перемогли Хмільницький аграрний коледж та Вінницький коледж НУХТ. У фінальному матчі хмільничани одразу ж захопили ініціативу і повели у рахунку. Студенти Вінницького коледжу зрівняли рахунок, але у відповідь хмільничани забили ще два голи і здобули перемогу.

"Їхали і знали, що виграємо. Геть другої розмови не було", – зазначив голкіпер Хмільницького аграрного коледжу Ігор Поліщук.

"В нас якесь прокляття – завжди друге місце, і тут також", – розповів захисник Вінницького коледжу НУХТ Андрій Желонкін.

У матчі за третє місце команда Барського транспортного коледжу перемогла студентів з Могилева-Подільського з рахунком 7:0.

За словами тренера команди Віктора Мацька, торік його підопічні були першими, намагались повторити результат і сьогодні.

"Чекали цього турніру майже цілий рік, бо знали, що будуть такі змагання. Очікували зіграти краще, але не дотягнули з результатом. В своїй підгрупі виграли у Ладижина, але програли НУХТу", — тренер Віктор Мацько.

Переможців та призерів турніру нагородили кубками, медалями та футбольними м'ячами.