Стало відомо про загибель 10 захисників з Вінниччини

Стало відомо про загибель 10 захисників з Вінниччини. Суспільне Вінниця

За тиждень, з 20 по 26 травня, стало відомо про загибель 10 захисників з Вінниччини. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Суспільне дізналося про 2595 полеглих оборонців. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисників, які полягли за Україну. Вічна пам'ять героям!

Вадим Ніколайчук

Вінницька міськрада

Призваний на військову службу під час мобілізації 13 березня 2022 року. Чоловік житель селища Турбів.

18 травня 2024 року, в селі Дачне Одеської області, у віці 47 років чоловік загинув під час виконання бойового завдання.

Сергій Дронов

Вінницька міськрада

Сергій родом із Липовецької громади.

Чоловік загинув 16 травня 2024 року в районі н.п. Терни, Краматорського району Донецької області, під час виконання бойового завдання.

Олександр Михальнюк

Вінницька міськрада

Михальнюк Олександр Іванович народився 17 серпня 1971 року у Вінниці. Тут закінчив школу № 13 та вище професійне училище № 4.

У 18 років проходив службу у тоді ще радянській армії. У десантних військах прослужив два роки. Мав понад сотню стрибків із парашутом. У цивільному житті освоїв кілька професій – зв'язківця, електромонтера.

Повномасштабне вторгнення Росії застало Олександра у Вінниці. І вже наступного дня він був у військкоматі.

Олександр загинув 13 травня під час мінометного обстрілу.

Володимир Лесько

Сержант Лесько Володимир Васильович служив водієм взводу протитанкових ракетних комплексів роти протитанкових ракетних комплексів.

Загинув 19 травня 2024 року поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області.

Андрій Бенза

Вінницька міськрада

Чоловік житель с. Довгалівка, стрілець-санітар 2 відділення морської піхоти 1 взводу морської піхоти 2 роти морської піхоти 2 батальйону морської піхоти, військової частини.

Загинув 16 травня під час виконання бойового завдання.

Юрій Добранський

Вінницька міськрада

Молодший сержант Добранський Юрій Борисович служив водієм механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Чоловік довго вважався безвісти зниклим. 29 серпня 2022 року загинув в районі населеного пункту Степова Долина, Миколаївського району, Миколаївської області.

В'ячеслав Мазур

Вінницька міськрада

Чоловік житель с.Петрашівка Шпиківської громади.

Загинув під час виконання бойового завдання 17 травня 2024 року.

Дмитро Бездуган

Вінницька міськрада

Чоловік військовослужбовець Збройних сил України 406 бригади, першої роти охорони, першого взводу, п'ятого відділення, стрілець-снайпер.

Богдан загинув в Запорізькій області під час виконання бойового завдання 27 липня 2023 року.

Олександр Гаврилюк

Вінницька міськрада

Народився Олександр Гаврилюк другого червня 1992 року в багатодітній родині в с.Нападівка. Навчався в Іванівській спеціалізованій школі-інтернаті, потім – у Вінницькому ПТУ №7 на маляра-штукатура.

У 2014 році Олександр Гаврилюк підписав військовий контракт та став до лав Національної гвардії України. Пройшов військове загартування в перші роки АТО.

Після закінчення контракту працював за кордоном. Там і застала його повномасштабна війна. У перші ж дні війни, не вагаючись, юнак повернувся в Україну.

Загинув 21 травня на Запорізькому напрямку.

Микола Нечипорук

Народився Микола Нечипорук 14 лютого 1988 року у Калинівці. Тут пройшло його дитинство та навчання у початковій школі. Після переїзду до Антонополя, хлопчик продовжив навчання в Уладівській загальноосвітній школі. Потім навчався у Вінницькому ВПУ №2  на автомеханіка.

Строкову службу Микола Нечипорук проходив у Батальйоні почесної варти у Києві, а після закінчення строкової служби підписав військовий контракт та продовжив службу у Національній гвардії України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube