Головнокомандувач ЗСУ особисто вручив нагороду захисникові з Вінниччини

Головнокомандувач ЗСУ нагороджує захисника Петра Большука із Вінниччини . Вінницький обласний ТЦК та СП

Захисника Петра Большука з села Кантелина Гайсинського району, що на Вінниччині, нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ "Золотий хрест". Нагороду особисто передав генерал-полковник Олександр Сирський.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Петро Большук служить водієм групи інженерного забезпечення 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. У строю з березня 2022 року. Виконував бойові завдання на теренах Миколаївської, Херсонської, та Донецької областей.

Вінницький обласний ТЦК та СП

В грудні минулого 2023 року, в районі одного із населених пунктів Донецької області під щільним мінометним та артилерійським обстрілом, захисник зміг вивести поранений особовий склад групи інженерного забезпечення через прострілювану ділянку дороги до безпечного місця.

"А вже в січні 2024 року на Авдіївському напрямку, під постійною атакою дронів зміг провести невідкладний ремонт пошкодженого автотранспорту на якому доставляв групи саперів для виконання бойового завдання та вивозив саперне обладнання разом з іншою групою саперів. Також боєць при виконанні вже іншого бойового завдання під щільним мінометним обстрілом зміг знайти та вивести поранену групу саперів, з пошкодженими радіостанціями, через складну та заміновану ділянку місцевості до безпечного місця", — "йдеться у дописі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube