"Маріуполь. 86 днів героїчної оборони": у Вінниці провели урок незламності

Урок незламності на тему "Маріуполь. 86 днів героїчної оборони" провели для вінницьких ліцеїстів, 9-10 класів. Збирали школярів в актовій залі Палацу дітей і юнацтва. Ініціювала захід мама азовця Романа Калмикова, який загинув 16 березня 2022 року.

Запросили на зустріч і військових та волонтерів, котрі допомагали евакуйовувати цивільних. Про це Суспільному розповіла фахівчиня міського департаменту освіти Наталія Перекрестенко.

"Головна тема це оборона Маріуполя, адже саме 16-20 травня війська виводили з Маріуполя, азовців брали у полон. Тут багато подій, які ми маємо згадати і пам'ятати", — сказала Перекрестенко.

Меланія Караулова навчається у 21 вінницькому ліцеї. Сказала, їй як переселенці з Маріуполя надзвичайно приємно було зустрітися з військовими, які боронили її малу батьківщину.

"Було дуже цікаво послухати військових, вшанувати їх і сказати дякую, що вони боролися для мого міста, дуже їм вдячна", — розповіла учениця школи.

На згадку про цю зустріч Меланія зробила фото з оборонцями. Тривав урок 45 хвилин. Усні розповіді істориків, військових та волонтерів підсилювали банери.