На Вінниччині лісівнику, який боронив країну, вручили відзнаку "За особисту мужність і героїзм"

Нагородження Валентина Гавришенка. Центральний лісовий офіс

На Вінниччині лісівнику Валентинові Гавришенку, який захищав країну, вручили відзнаку "За особисту мужність і героїзм". До лав оборонців чоловік записався у перший день повномасштабного вторгнення. Нині він демобілізований.

Про це розповіли на Facebook-сторінці Центрального лісового офісу.

Валентин Гавришенко — старший майстер переробки деревини Івашковецької дільниці філії "Жмеринське лісове господарство". У перший день повномасштабного вторгнення. він пішов у армію. Був стрільцем. Воював у Донецькій області. Там, у березні 2023, Валентин отримав тяжкі осколкові поранення. Лікарі не давали втішних прогнозів. Понад рік оборонець провів у лікарнях та госпіталях, переніс багато операцій. Нині ще потребує санаторного лікування.

Остаточно демобілізували Валентина 2 травня 2024 року. Він одразу повернувся до своїх робочих обовʼязків у лісництві. Разом з дружиною чоловік виховує двох дітей.

За особисту мужність та відвагу під час виконання бойових завдань Валентина Гавришенка нагородили почесною відзнакою Товариства лісівників України — нагрудним знаком "За мужність і героїзм".

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube