"Найбільша мотивація – це родина": захисник з Вінниччини отримав грошову нагороду від Головнокомандувача ЗСУ

Сирський вручив Олександру Князю грошовий сертифікат. Вінницький обласний ТЦК та СП

Олександр Князь, родом із селища Ситківці на Вінниччині, отримав грошовий сертифікат від Головнокомандувача Збройних Сил України. Його вручили бійцю за мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.

Про це повідомили на сторінці Вінницького обласного ТЦК та СП.

Минулого року Олександр приєднався до лав Збройних Сил України та з того часу захищає суверенітет і територіальну цілісність нашої країни у складі 22-ї окремої механізованої бригади. На його рахунку – понад сто успішно виконаних бойових завдань.

Військовослужбовець брав участь у штурмових діях ворожих позицій, організовував встановлення мінних загороджень та здійснював евакуацію поранених побратимів з поля бою.

Восени 2023 року, під час виконання бойового завдання, Олександр разом з бойовими побратимами розмінували підходи до позицій противника та успішно атакували ворога. Протягом трьох діб, під мінометними та артилерійськими обстрілами, група військовослужбовців утримувала зайняті ворожі позиції до прибуття підкріплення.

"Найбільша мотивація для мене – це моя родина. Вдома на мене чекають дружина та маленька донька, і я знаю, що заради них я маю зробити все можливе, щоб захистити нашу країну", – зазначив Олександр.

Грошовий сертифікат Олександру Князю особисто вручив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.