Гідеса з Вінниці вирушила у піший марафон, щоб допомогти українським військовим та популяризувати туристичний маршрут

Сьогодні, 18 травня, вінницька гідеса з хайкінгу Світлана Гордійчук разом з двома супутницями вирушили у тижневу мандрівку пішки. Їхня мета – пройти 300 кілометрів Подільським шляхом святого Якова, від Вінниці до Кам'янця-Подільського, а також новою ділянкою до храму св. Якова.

Про це гідеса Світлана Гордійчук розповіла кореспонденту Суспільного.

Протягом шляху вони будуть висвітлювати свою подорож та збиратимуть кошти для благодійної мети. Зокрема, Світлана прагне зібрати 400 000 гривень на спеціальний інклюзивний автобус, обладнаний підйомником, для Вінницького державного протезно-ортопедичного підприємства. Цей транспорт допоможе ветеранам, які отримали протези, відвідувати екскурсії та інші заходи.

"Збираємо гроші для реабілітації наших військових. Під час нашого походу ми будемо збирати гроші на бус з підйомною системою, який буде перевозити ветеранів на екскурсії невеликими групами до 8 людей", — пояснила Світлана.

Окрім збору коштів, Світлана також прагне популяризувати Camino Podolico як маршрут для психологічного розвантаження людей, які постраждали від війни.

"У мене чоловік на фронті і мені морально дуже важко. Я зрозуміла, що мені потрібен такий маршрут, щоб психологічно розвантажитися. Своїм прикладом ми покажемо, що це можливо. Ми будемо публікувати фото, відео та прямі ефіри з нашого маршруту в Instagram, щоб поділитися своїм досвідом з іншими", — розповіла гідеса.

Подорож жінок розпочалася вранці, 18 травня, з Вінниці і триватиме вісім днів. Щодня вони планують проходити по 30-35 кілометрів.

Після Кам'янця-Подільського Світлана продовжить свій шлях по Camino Podolico, досліджуючи ділянку Рихта - Завалля - Панівці - Окопи - Жванець.

"Я вірю, що ця подорож буде не лише викликом для мене, але й можливістю допомогти українським військовим та зробити свій внесок у розвиток туризму в нашому регіоні", — зазначила Світлана.

За мандрівкою можна стежити на інстаграм-сторінках Світлани Гордійчук (@svitlanida), Марії Дроздової (@drozdova.mariia) і Євгенії Рахматової (@_mstmustisnt_).

Щоб підтримати туристок та їх благодійну місію, ви можете зробити пожертву за посиланням. Також всі охочі можуть приєднатися до збору, скориставшись новою функцією "Дружня банка".