У Вінницькій громаді влітку працюватиме 31 пришкільний табір

У Вінницькій міській територіальній громаді з 4 по 21 червня працюватиме 31 пришкільний табір. Діятимуть такі на базі тих закладів освіти, де облаштовані найпростіші укриття.

Відповідне рішення сьогодні 16 травня затвердили під час чергового засідання виконкому міської ради, повідомили на сайті. Цьогоріч у таборах відпочинуть 4 440 дітей, ще 60 обдарованих учнів відпочинуть у серпні на базі Вінницького фізико-математичного ліцею №17.

За словами заступниці директорки міського департаменту освіти Ірина Божок, відпочинок у пришкільному таборі пропонуватимуть дітям відповідно до поданих заяв батьків у заклади освіти та залежно від можливостей кожної школи.

"Просимо звернути увагу, що в першу чергу місця будуть надані дітям з пільгових категорій, а саме: дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям загиблих (померлих) захисників та захисниць, дітям учасників бойових дій, дітям з числа ВПО, дітям з малозабезпечених та з багатодітних сімей тощо", – сказала Ірина Божок.

На дітей чекають різнопланові розваги: екскурсії, конкурси, квести, флешмоби та спортивні змагання. Триватимуть такі з 9:00 до 17:00 години.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube