"Вишиванка — це оберіг": мисткиня з Вінниччини чекає трьох синів з війни

Алла Ковальчук із Селища Гніванської громади займається вишивкою. Суспільному розповіла, цього разу сорочку вишиває для наймолодшого Назарія, який разом із двома старшими братами боронить Україну.

"Потихенько вузлики за вузликом, хрестик за хрестиком, 3-4 хрестики вже легше. Є хвилинка — підробила. Доки я чекаю — вишивка мене трішки заспокоює, бо це я знаю що для сина, для дітей, для воїнів", — сказала жінка.

Разом з Аллою Ковальчук вишиває й Галина Сідлак. Так, кажуть веселіше. Її сорочка теж майже готова. Це буде її друга вишиванка, орнамент подільський.

"У нас переважають на Поділлі темні кольори. У мене на вишиванці зображені троянди, в народі кажуть, що це ружа, яка символізує життя, продовження життя", — сказала мисткиня.

В Алли Ковальчук — ця вишиванка 7-ма за рахунком. Назарію її надішле поштою, завтра, 16 травня, у День вишиванки.

"Ця вишиванка, яка є — це оберіг, це буде сину, яку передам солдатові сину, щоб він знав що його оберігає ангел охоронець та мамина молитва", — сказала Алла Ковальчук.

А далі, сказала, знову сяде за роботу. Вручну сорочки вишиє і для двох старших синів. Аби усі троє повернулися додому живими й неушкодженими.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube