Врятував побратима та запобіг захопленню укріплень: вінничанина нагородили "Залізним хрестом"

Молодший сержант Василь Артемчук із Вінниччини. Вінницький обласний ТЦК та СП

Молодший сержант Василь Артемчук із Вінниччини отримав медаль Міністерства оборони України "Залізний хрест". Нагороду військовому вручив особисто Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Василь Артемчук боронить Україну з 25 лютого 2022 року, йдеться на Facebook-сторінці Вінницького обласного ТЦК та СП. Він проходить службу у 59-й окремій мотопіхотній бригаді ЗС України імені Якова Гандзюка.

Захисник виконував бойові завдання на території Миколаївської, Херсонської та Донецької областей. У січні цього року підрозділ Василя Артемчука виконував фортифікаційне обладнання позицій на Авдіївському напрямку.

"Перебуваючи на передньому краї оборони, молодший сержант Артемчук за допомогою стрілецької зброї знищив двох російських окупантів. Під час чергового щільного мінометного обстрілу, з боку противника, та попри артилерійські удари, Василь витягнув із зони ураження побратима, який отримав поранення та втратив свідомість", — йдеться в дописі.

Наприкінці січня, також на Авдіївському напрямку, молодший сержант Артемчук виконував фортифікаційне обладнання позицій, коли почався російський обстріл.

"Під час даного обстрілу Василеві вдалося відбити ворожу спробу захопити свіжовикопані укріплення, внаслідок чого було знищено чотири військовослужбовці РФ, а укріплення збережені", — йдеться в дописі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube