На Вінниччині стартувала військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

На Вінниччині стартувала військово-патріотична гра “Сокіл” ("Джура"). Сьогодні, 8 травня, змагалися 15 команд із ближніх громад. Вік учасників від 14 до 18 років.

Цьогоріч участь у військово-патріотичній грі візьмуть 65 команд, розповіла директорка обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій Лідія Юхнович. На Вінниччині проводять її 16-й рік поспіль.

"В цьому році взяли участь територіальні громади тільки ті, які провели у себе змагання першого рівня і переможці приїхали на обласний етап. Тобто від кожної громади приїхали по одній команді, по одному рою", — розповіла Лідія.

Головний суддя гри Анатолій Роздорожнюк сказав, що свої знання, уміння та фізичну підготовку учасники демонстрували на 10 локаціях. За кожну отримали певну кількість балів.

"Для молодшої вікової групи у нас локації: “Впоряд” стрільба, наступне завдання “Відун” – це історія козацького періоду України, спортивно-туристська смуга перешкод і пластун. Тобто у них 5 локацій, а для старших ще є фізичні локації", — зазначив суддя.

Обласний етап військово-патріотичної гри Сокіл Джура триватиме три дні, сказала Лідія Юхнович. Переможці представлятимуть область на всеукраїнських змаганнях.