Великодні гостинці для оборонців, які перебувають у госпіталях Вінниччини, передали волонтери

Великодні гостинці для оборонців, які перебувають на лікуванні у шпиталях Вінниччини пакували вінницькі волонтери. Про це Суспільному розповіла волонтерка Лариса Ткач.

Цього разу в меню м’ясні страви та паски, а зазвичай – приносять те, що замовляють. На постійній основі на кухні працює 3 господині. До військових у шпиталі їздять раз на тиждень.

"Ми розуміємо, що це наші діти й вони хочуть чогось смачненького, солодкого всього. А потім коли ми вже з ними поспілкувалися, то почали розуміти, що вони хочуть домашнього. Ми спочатку запропонували їм щось купити, але вони кажуть, ми це і самі можемо зробити, нам треба тільки домашнє", — сказала Лариса Ткач.

Продукти купують за донати, розповіла Вікторія Коломійчук. Страви готують у неї на кухні. Допомагають волонтеркам і місцеві.

Паски для оборонців привезла Світлана Півторак із двох громад: Селища та Малинівки Вінницького району.

"З нашої школи учні й вчителі зібрали гостинчики для воїнів. Також продукти, і напекли 191 пасочку. Вона спечена в печі. Також моя колега доєдналася з села Малинівка. Вони з дітьми теж дуже багато смаколиків зібрали, фруктів, цукерок, листів", — розповіла Світлана Півторак.

Сформовані пакунки волонтерки розвезуть по шпиталях.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube