Випічка, аксесуари та фрукти: діти з Вінниччини збирають гроші на ремонт військової автівки

Понад 17 тисяч гривень зібрала дитяча "Карамельна банда", яка влаштувала благодійний ярмарок на центральній площі Жмеринки у неділю, 28 квітня. Зорганізувалися діти після початку повномасштабного вторгнення. Спершу збирали гроші на спальники, обігрівачі, одяг для українських захисників.

Зараз гроші потрібні на ремонт машини військового. Про це Суспільному розповіла волонтерка Анюта Карамелька. Загалом, за два роки, зібрали майже 530 тисяч гривень.

"Зараз у нас дрони, ремонти машин. Ми вже придбали 6 машин, допомагали з ремонтами, я збилася з рахунку. Воно все записано, бо ми звіти робили. Дрони остання наша партія 11 дронів", — сказала волонтерка.

Вікторія продавала яблука. Саме на ремонт автомобіля для бригади її батька, діти й збирають гроші. Розповіла, у “Банду” її привів саме тато Вʼячеслав.

"Коли тато приїхав до мене, він мене змотивував, щоб я ходила у "карамельну банду". Я спробувала, мені сподобалося. Почалася війна і його забрали", — зазначила Вікторія.

Ярослав, Владислав і Максим у банді з моменту її створення. Ярослав розповів, спершу вдавалося збирати невеликі суми, та тепер їх впізнають у місті. Найбільшу суму, яку зібрали за день — 24 тисячі гривень.

"Ми продаємо випічку, якісь аксесуари, тортики. У нас є персик, горішки, вишеньки, полунички", — сказали волонтери.

У скриньці найбільше 20-ти гривневих купюр, розповіла Анюта Карамелька. Люди кидали гроші, але не завжди брали товар.

Сину Олени Полуянової банда купувала спершу приціл, потім машину. Долучилася тоді і її донька Олександра — віддала 600 гривень кишенькових.

"Ми приїжджали сюди, син захотів подякувати дітям. Там є хлопчик маленький, то для нього таке було, що ця дитина збирає. Також віддячив смаколиками. Діти долучилися до такого збору, це дійсно великий збір", — сказала Олена.

На ремонт автівки потрібна 101 тисяча гривень, сказала Анюта Карамелька. Залишилося ще 13,5 тисяч.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube