40 тисяч гривень для українських захисників: у Вінниці провели благодійний ярмарок "Великодні передзвони"

Учасники благодійної ярмарки "Великодні передзвони". Вінницька міська рада

23 квітня у вінницькій книгозбірні № 14 відбувся благодійний ярмарок "Великодні передзвони", де збирали кошти на підтримку Збройних Сил України. Організували захід бібліотекарі закладу, квартальний комітет "Хутір Шевченка" та небайдужі жителі міста.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Під час заходу відвідувачі могли поласувати випічкою та десертами, а для дітей організували майстерклас з аквагриму та фотозону "Непереможні українці".

"Такі заходи є необхідними, щоб висловити свою вдячність та надати підтримку нашим Захисникам та Захисницям", — підкреслила завідувачка бібліотеки Ірина Продан.

"Ми повинні бути патріотами не тільки в душі, а й своїми діяннями. Якщо ти можеш, то воюєш, якщо не можеш – долучаєшся до благодійних зборів, працюєш на користь свого міста та держави і у такий спосіб допомагаєш нашим Захисникам та Захисницям, які ціною власного здоров’я нас оберігають", – підкреслила учасниця благодійного ярмарку Юлія Харькова.

На благодійному ярмарку вдалося виручити майже 30 тисяч гривень. До цієї суми додалися ще 10 тисяч, які передала родина загиблого Захисника України.

"Це вже третій благодійний ярмарок на території нашої книгозбірні. Перші два – "Нащадки козацької слави" та "В єдності-сила" – провели торік", – зазначила Ірина Продан.

Ініціаторами благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ стали місцеві вінницькі волонтери Людмила та Андрій Кувшинові. За словами Ірини Продан, вони від початку повномасштабного вторгнення допомагають українським військовим, які на передовій.

Виручені з благодійного ярмарку кошти використають для придбання комплексу радіоелектронної боротьби для 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube