Військовослужбовець з Вінниччини Віталій Кривич отримав "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ

Військовослужбовець з Віталій Кривич отримав відзнаку "Золотий хрест". Сергій Борзов

Захисник з Вінниччини Віталій Кривич отримав відзнаку "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського.

Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов

38-річний старший водій роти підвозу боєприпасів 67-ї окремої механізованої бригади Віталій Кривич з Вінниччини несе службу з перших днів війни.

Військовослужбовець доставляє боєприпаси на передову, забезпечуючи безперебійну роботу українських військових на Донецькому напрямку.

За самовіддану службу, особисту мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань, Віталія Кривича нагородили відзнакою "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних Сил України.

Що відомо про відзнаку "Золотий хрест"

Нагрудним знаком "Золотий хрест" нагороджуються рядові та сержанти Збройних сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та вартової служби у повсякденній діяльності.

Цю нагороду, як правило, отримують військові, яких раніше відзначали нагрудним знаком "Сталевий хрест" або у разі здійснення бійцем визначного вчинку.