Колишнього керівника Вінницького обласного лісгоспу суд відправив під варту із заставою у 2 мільйони гривень

Працівники ДБР проводять слідчі дії у справі колишнього керівника Вінницького обласного лісгоспу. Вінницька обласна прокуратура

У Вінниці колишнього керівника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Бондара взяли під варту на два місяці з правом внесення застави у розмірі 2 мільйони гривень.

Таке рішення прийняв Вінницький міський суд 15 квітня, повідомили на сайті відомства. Чоловіка підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 369 КК України.

За даними слідства, він намагався підкупити голову обласної військової адміністрації, аби очолити Центрально-Західне управління лісгоспу. Також Бондара підозрюють у незаконній передачі у користування ділянки, площею 3,4 гектара, для свого зятя.

Держава зазнала збитків за 1,8 мільйона гривень, пишуть на сайті суду. Адвокат підозрюваного, юрист Анатолій Страшок телефоном розповів Суспільному, що вони планують вносити заставу. Чи подаватимуть апеляцію, поки не вирішили.