На Вінниччині провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

ярмарок. Фото: Суспільне Вінниця

25 тисяч гривень зібрали на благодійному ярмарку у селі Джулинка Гайсинської громади. Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Галина Василюк. Ятки зі стравами та напоями облаштовували у центрі села, біля місцевого будинку культури.

Продуктами господинь забезпечують місцеві підприємці. Також приносять односельчани, розповіла Галина Василюк.

Фото: Суспільне Вінниця
"На продукти дають спонсори кошти, або ми купуємо або дають фермери. Або ми купляємо чого нам не вистачає, або дають люди зносять ту картоплю, чи борошно", — сказала Галина Василюк.

Тетяна купила рибну юшку та маршмелоу. Суспільному розповіла за страви віддала більше, ніж просили продавці.

Фото: Суспільне Вінниця
"Дівчата готують дуже смачну рибну юшку. Ще щось новеньке взяла – маршмелоу. Ініціатива дуже крута, я щотижня її відвідую", — розповіла Тетяна.
Фото: Суспільне Вінниця

Козацькі бутерброди, вінегрет рибну юшку продавала Алла Козак.

"Ми стараємося зробити все, щоб було домашнє. Сир ми беремо домашній, купуємо на базарі, щоб смакувало. М’ясо також купуємо на базарі, щоб було все свіженьке і добреньке, а ціни регулюємо по собівартості продукції", — розповіла Алла Козак.

Ярмарки просто неба у селі Джулинка, розповів, очільник громади Петро Швець, проводять від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час зібрали понад 2 млн гривень. Працюватимуть і надалі.

Фото: Суспільне Вінниця

Наразі збирають на дрони для односельчан, які нині на передовій. Потрібно 100 тисяч гривень.