Велосипедист з Вінниччини здобув "срібло" на міжнародних змаганнях

Велосипедист Володимир Обухівський посів друге місце на міжнародних змаганнях. Вінницька міська рада

Вінничанин Володимир Обухівський здобув "срібло" на міжнародних змаганнях з велоспорту. Про це повідомили на сайті Вінницької міськради.

Міжнародні рейтингові змагання класу С1 з олімпійської дисципліни крос-кантрі відбувалися в Сербії у місті Пожаревацький.

Володимир Обухівський представляв Збірну України, він є вихованцем Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Велосипедист подолавши дистанцію на змаганнях за 1 годину 31 хв, поступившись першим місцем лише на 40 секунд.

Тренерка МДЮСШ № 3 Надія Коваленко розповіла, в цій категорії були 30 спортсменів з інших країн віком від 18 років.