"Він загинув, але залишається непереможеним": президента просять про звання Героя України для полеглого вінничанина

Петиція про надання звання Героя України полеглому військовому з Вінниччини Павлу Жуковському. Суспільне Вінниця

На офіційному інтернет-представництві президента України зареєстрували звернення про надання звання Героя України полеглому військовому з Вінниччини Павлу Жуковському.

Захисник служив у першому механізованому батальйоні військової частини А 4699. Петицію опублікував його брат — Олександр.

"Павло Жуковський народився 5 березня 1983 року в місті Козятин. Навчався в першій школі. По закінченню вступив в Козятинське ПТУ – 17 та здобув професію електромонтер СЦБ. Після училища був призваний на строкову службу та проходив її у Стрижавці в роті зв’язку. Далі працював на залізниці регулювальником швидкості вагонів. Через деякий час змінив професію і пішов працювати в ТОВ "СОКА України" — охоронцем", — йдеться у тексті петиції.

Після повномасштабного вторгнення 2 вересня 2022 року захисник був призваний до лав ЗСУ. Проходив навчання в Новоград Волинському та в Дніпрі. Для виконання службових обов’язків був направлений в селище Очеретине Донецької області.

26 листопада 2023 року в районі населеного пункту Степове,Покровського району, Донецької області Павло Жуковський загинув. Похований захисник на міському цвинтарі на "Алеї Слави".

"Завжди енергійний, життєрадісний, активний, чесний та порядний. Був надзвичайно майстровитим. Він загинув, але залишається непереможеним", — написав його брат.

Станом на 4 квітня петиція набрала 15 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних. Підписати звернення можна тут.