Вінницькі школярі привітали оборонців з 10-річчям з дня створення Національної гвардії України

Вінницькі школярі привітали оборонців військової частини 3008 з 10-річчям з дня створення Національної гвардії України, яке відзначатимуть 26 березня. Діти виготовили листівки та плакати для оборонців.

Фото: Суспільне Вінниця
"Наші учні намалювали різні малюнки, також приготували відео для захисників. Зараз їм дуже складно, вони можуть не бачити своїх близьких, а так ми їх трішки мотивуємо, що ми за них також пам’ятаємо та хочемо підтримати", — сказала учениця 10 класу Анна Танасієва.

Матвій Баладюк розмальовував прапор України. Суспільному хлопчик розповів: долучився до акції, щоб підтримати тата.

Фото: Суспільне Вінниця
"Я пишаюся своїм татом, бо він служить у Нацгвардії. Він проводить зв’язок між іншими військовими. Вони можуть спілкуватися. Я малював зі своїми однокласниками “Слава Україні!" на прапорі", — розповів Матвій.

Офіцер організації дозвілля Нацгвардії Анна Бучинська розповіла, що листівки та плакати відправлять оборонцям за Запорізький напрямок.

Фото: Суспільне Вінниця
" Дуже гарна така акція, дітки виготовили стінівки, які символізують мир і надихають нас на те, що ми мусимо оберігати Україну, а ті стінівки – майбутні плани та виконання усіх наших завдань", — сказала Анна Бучинська.