Збірна Вінниччини перемогла у всеукраїнському турнірі зі змішаних єдиноборств

Вінницькі спортсмени з тренерами. Фото: Вінницька обласна федерація змішаних єдиноборств MMA

Збірна Вінницької області перемогла у Всеукраїнському турніру зі змішаних єдиноборств "Кубок Заходу". Змагання проходили з 1 по 3 грудня у Львові.

Як повідомили на Facebook-сторінці обласної федерації змішаних єдиноборств ММА, загалом у турнірі взяли участь близько 300 спортсменів з Київської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Харківської, Рівенської, Волинської та Закарпатської областей.

Вінниччину на змаганнях представили спортсмени з чотирьох спортивних клубів: "Гепард" із Тульчина (тренери — Володимир Соляр та Віктор Лукіянчук), "Будокай" зі Жмеринки (тренер — Олексій кравчук), "Боєць" із Хмільника (тренер — Сергій) та "Сапсан"з Чечельника (тренер — Дмитро Таранець).

Вінницькі спортсмени здобули 9 золотих, 11 срібних та 2 бронзові нагороди. У командному заліку збірна посіла перше місце.