Котлети, брізолі, вареники з картоплею та вінігрет: волонтерки з Вінниччини готують для оборонців

. Котлети, брізолі, вареники з картоплею та вінігрет для оборонців готують волотерки у приміщенні колишньої школи у селі Білий Камінь Чечельницької громади. Фото: Ссупільне

Котлети, брізолі, вареники з картоплею та вінегрет для оборонців готують волонтерки у приміщенні колишньої школи у селі Білий Камінь Чечельницької громади. Про це Суспільному розповіла місцева жителька Людмила Фурман. Її чоловік у лавах ЗСУ боронить Україну.

"В нас дуже мало діток і було вирішено, що дітки будуть навчатися в Чечельнику. І ми попросили і нам дали клас, і коридор нам дозволили використовувати. Залишили нам парти, трішки стільців", – каже Людмила Фурман.

62-річна Галина Поштар понад 25 років пропрацювала вчителькою молодших класів у цих стінах. Тепер тут готує їжу для оборонців. На війні, каже, чужих немає. Готує фарш для брізолей з вафлями. На виході таких буде понад 100 штук.

"Я не пропускаю жодного разу. Я чекаю цього дня, поки напишуть у фейсбуці. Я все вдома залишаю. Я хочу йти, я хочу допомогти, хоч чимось", – каже Галина Поштар.

Фото: Суспільне Вінниця

Світлана Гончарук родом з Білого Каменю. Після закінчення вишу, розповідає, проживала разом з сім’єю у Харкові. Там і зустріла повномасштабне російське вторгнення. Чоловік з травня 2022 на фронті. Вона ж повернулася у село. Працює – дистанційно. У вільний від роботи час – волонтерить.

Фото: Суспільне Вінниця

"Я сподіваюсь, що ці смаколики, які ми готуємо на передову принесуть нашим хлопцям хоч трішечки тепла і затишку. Ми розуміємо, що не завжди в них є час приготувати", – каже Світлана Гончарук.

Фото: Суспільне Вінниця

Готові страви господині пакують в ящики та відра. Їх передають волонтерам, які і везуть харчі оборонцям.