У Вінниці проводять безкоштовні заняття зі стрільби кульової

. Фото: Суспільне Вінниця

Школярів віком від 9 до 15 років запрошують на безкоштовні заняття зі стрільби кульової в палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Наразі гурток відвідують 74 дитини. Стріляють в укритті закладу. Про це Суспільному розповіла тренерка Анна Франчук.

Заняття розпочинають з розминки, далі діти беруть до рук пневматичні гвинтівки з відкритим прицілом. Відстань до мішені 10 метрів.

"Виконуємо стрільбу з упором ствол зброї. Направляємо тільки у бік мішені та не крутимося зі зброєю до сусідів. Гвинтівку зарядили, закрили і стріляємо. Чекаємо три секунди потім розвертаємося", — пояснила тренерка.

Фото: Суспільне Вінниця

Відвідує заняття зі стрільби кульової 10-річний Максим. Записатись у гурток захотів сам. Тут навчається понад місяць.

"Я люблю зброю, люблю снайперські гвинтівки, стріляти. Я в тирі в парку стріляв і я дуже добре попадав і зрозумів, що хочу ще тренуватися, щоб краще вміти", — розповів Максим.

Фото: Суспільне Вінниця

Із десяти пострілів майже усі по мішені поцілила 10-річна Віка Балашова. Тренується понад рік, в майбутньому хоче стати снайперкою.

"Я попала все у ціль і навіть у центр цілі. Мені дуже подобаються такі заняття, мене мама привела. Завжди подобалася стрільба", — каже Віка Балашова.

Фото: Суспільне Вінниця

Заняття із дітьми триває півтори години, за цей час вони освоюють теорію і практику, каже тренерка Анна Франчук.

"Я їм розказую про стрільбу, спортсменів, що потрібно, щоб вміти гарно стріляти. Потім ми стріляємо спершу холостими, а далі уже так вправляємося. Також фізична підготовка. Якщо хтось гарно стріляє я їх залучаю до змагань", — розповіла Анна Франчук.

Фото: Суспільне Вінниця

Наразі гурток із стрільби кульової у Палаці дітей та юнацтва відвідують 74 дитини, каже директорка закладу Ірина Матусяк. Це школярі віком від 9 до 15 років. Запрошують і старшокласників.