Приїхали із зони бойових дій: у гуртожитку на Вінниччині проживають 43 переселенці

. У гуртожитку Немирівського профліцею проживають 43 переселенці. Фото: Суспільне

У гуртожитку Немирівського профліцею проживають 43 переселенці. Переважно з Миколаївської, Київської, Донецької, Луганської областей та Запоріжжя, — каже заступниця директора з навчально-виховної роботи Зоя Безкоста. Для них зоранізували триразове харчування.

Фото: Суспільне Вінниця

"Розсиляємо по сім'ях комусь потрібно переночувати, тут є всі зручності, сан вузол, душ, пральні машини, спортивна зала", — каже Зоя Безкоста.

У гуртожитку Немирівського професійного ліцею три місяці тут мешкає переселенка з Миколаєва Олеся з чоловіком. Каже, хоч кімната не замінить їхньої квартири в рідному місті, але все необхідне є.

"У нас є два ліжки, які ми здвинули разом, щоб було зручніше, стіл тут у мене, ноутбук, я працюю онлайн, харчування смачне, нам усе подобається", — каже Олеся.

Фото: Суспільне Вінниця

Звикає до тимчасового прихистку і родина з села Велика Новосілка що на Донеччині. Тамара Василівна каже, розгадуючи кросворд — тренує пам'ять та вчить українські слова.

Розповідає, в їхній будинок влучив російський снаряд. Тож, каже, окрім цієї кімнати у гуртожитку їм йти нікуди. Але, як тільки українські захисники витіснять росіян із захоплених територій — повернуться додому і усе відбудують.

Фото: Суспільне Вінниця

Приймати переселенців готові і надалі, — каже Зоя Безкоста. Однак, зараз виникла проблема з оплатою комунальних. Тож, просять про допомогу небайдужих.

Читайте також

Маскувальні сітки, аптечки та провізія: як працює волонтерський центр на Вінниччині