Патріотичні брелоки для поранених військових виготовив ужгородець Михайло Йолич

50 патріотичних брелоків для військових виготовив ужгородець Михайло Йолич. Він передав сувеніри пораненим захисникам в одну з лікарень обласного центру Закарпаття. Хлопець має інвалідність, проте два роки долучається до благодійних зборів і дарує свої прикраси тим, кого хоче підтримати.

Зустріч Михайлу із військовими, які лікуються в Ужгородській лікарні, організували волонтери. До них звернулася мама хлопця і розказала, що він має подарунок для захисників.

"50 брелоків виготовив Міша для наших поранених захисників, які наразі перебувають у нашій лікарні. Ми хотіли, щоб цей маленький комплімент викликав у них посмішку і вселив віру в те, що їх цінують, люблять, про них думають", — сказала мама хлопця Світлана Йолич.

Михайлу 19 років. З народження він хворіє на м'язову дистрофію Дюшенна. У кріслі колісному хлопець з восьми років. Два роки тому Михайло захопився бісероплетінням, почав виготовляти браслети та інші вироби.

"Оскільки Міша любить патріотичну тематику, то в патріотичній тематиці він почав робити браслети. Браслети воїнам дарувати трошки незручно, на нашу думку. Ми прийшли до висновку, що краще зробимо брелоки", — розповіла жінка.
Тетяна Рожновська/Суспільне Ужгород

Світлана Йолич каже: Михайло слідкує за новинами, вболіває за Україну і намагається допомагати ЗСУ чим може. Коли в Україні розпочався блекаут, хлопець почав виготовляти світловідбивні брелоки. Частину грошей від продажу донатив волонтерам.

"Ми продовжили цю ідею ланцюжка добра, тобто ти допомагаєш комусь і даєш тим самим людині ніби нічого особливого. А ця людина народить якусь ідею, і ця ідея, знову ж таки, комусь принесе бодай посмішку. Просто хочемо робити добро тихенько, бо не вважаємо, що це якась сенсація. Кожен долучається як може", — додала мама Михайла.

Брелоки, які виготовив хлопець, волонтери передадуть пораненим військовим у шпиталі.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads