Закарпатець намагався перевезти до Румунії 955 пачок сигарет. У нього вилучили авто вартістю майже півмільйона гривень

Закарпатець намагався перевезти до Румунії 955 пачок сигарет. Закарпатська митниця

У понеділок, 13 травня, на митному посту "Дякове", що на кордоні з Румунією, митники виявили в автомобілі 42-річного закарпатця 955 пачок сигарет. У чоловіка вилучили сигарети й авто вартістю майже півмільйона гривень.

Про це Суспільному повідомила речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

За її словами, чоловік заховав безакцизні сигарети у тайниках автомобіля. Щоб дістатися до них, довелося демонтувати пасажирські сидіння та знімати декоративне покриття підлоги в салоні позашляховика.

"Загалом із тайників вийняли 955 пачок сигарет. Для зручності виймання тютюнових виробів, закарпатець прикріпив скотчем мотузку, якою з обох боків підтягувалися приховані від митного контролю сигарети. Для них він заздалегідь спеціально виготовив тайники у змінених та обладнаних з обох сторін конструктивних порожнинах порогів та задньому крилі автомобіля", — розповіла речниця.

Відносно чоловіка склали протокол за ч. 1 статті 483 МКУ. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 50% до 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскація, а також можливу конфіскацію автомобіля.

Виявлені сигарети, вартість яких потребує додаткової оцінки, та джип марки "Mercedes Benz" моделі "ML 320 CDI", оцінений у майже півмільйона гривень, вилучили до рішення суду, додала Вікторія Сенгетовська.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads