Студент заховав 350 пачок сигарет у шкарпетки: на Закарпатті митники вилучили в чоловіка сигарети та автомобіль

Сигарети, заховані у шкарпетки. Закарпатська митниця/Facebook

Майже чотири сотні пачок сигарет закарпатські митники виявили в автомобілі Mercedes, яким 25-річний чоловік прямував в Угорщину через митний пост "Вилок".

Про це повідомили на сторінці Закарпатської митниці у Facebook.

За інформацією відомства, під час проходження митного контролю чоловік стверджував, що не переміщує у своєму авто будь-які товари, які підлягають декларуванню. Демонтувавши обшивку автомобіля Mercedes, митники виявили 350 пачок тютюнових виробів з марками акцизного збору України та 20 пачок тютюнововмістного виробу для електричного нагрівання.

Закарпатська митниця/Facebook

"Виявлені сигарети молодик заздалегідь приховав у чорні шкарпетки, аби не помітили митники, та помістив у конструктивні особливості авто, зокрема під обшивки кришки багажника та багажного відділення, обшивку дверей та в салоні під кермом. У своєму поясненні закарпатець зізнався, що виявлені митниками сигарети придбав у селищі Вилок, попередньо приховавши їх в авто для перевезення в Угорщину", — йдеться у повідомленні.

Митники вилучили в чоловіка виявлені сигарети різних торгівельних марок, вартістю понад 30 тис. грн, та автомобіль, вартість якого становить майже 200 тис. грн.

Закарпатська митниця/Facebook

"Справу скерують до суду, який і винесе вирок порушнику. Зазначена стаття митного кодексу передбачає не лише штрафні санкції та конфіскацію предметів правопорушення, а й можливу конфіскацію автомобіля", — додали в митниці.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads