В Ужгороді спеціалісту з технагляду повідомили про підозру у розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг

В Ужгороді спеціалісту з технагляду повідомили про підозру у розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг. Закарпатська обласна прокуратура/Facebook

Спеціаліста з технічного нагляду Ужгородської міської ради підозрюють у розтраті майже 3 мільйонів гривень на ремонті доріг за попередньою змовою з директором будівельного підприємства.

Про це повідомили на сторінці Закарпатської обласної прокуратури у Facebook.

За інформацією правоохоронців, влітку 2022 року підрядник уклав із комунальним підприємством міськради ряд договорів на проведення поточного ремонту чотирьох вулиць в обласному центрі. Загальна вартість робіт становила майже 3,7 млн грн.

Після завершення робіт спеціаліст із технагляду підписав і затвердив документацію із внесеними до неї даними, що не відповідають дійсності.

"Обсяги та вартість робіт були завищені, а збитки комунальному підприємству міськради склали 2,9 млн грн. Тобто близько 80% від суми, виділеної на аварійні, відновлювані роботи та експлуатаційне утримання місцевих доріг, підозрюваний розтратив на користь підрядного товариства. Останньому правоохоронці раніше також вручили повідомлення про підозру", — йдеться у повідомленні.

Спеціалісту з технічного нагляду Ужгородської міської ради повідомили про підозру за ч. ч. 4, 5 ст. 191Розтрата чужого майна за попередньою змовою групою осіб у великих та особливо великих розмірах та ч. 1 ст. 366Службове підроблення КК України. Санкція статей передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Суспільне намагається отримати коментар підозрюваного, що встановити всі обставини події.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads