Дощі, грози та зниження температури повітря: якою буде погода на Закарпатті протягом 15-18 квітня

Опади. Фото: Getty Images

З вівторка, 16 квітня, у зв'язку з надходженням холодної повітряної маси, на території Закарпатської області прогнозують різке зниження температури повітря на 8-10°, дощі та грози.

Про це інформують на сайті ДСНС в Закарпатській області.

За інформацією відомства, вдень 15 квітня температура повітря коливатиметься від 20° до 25°, у горах подекуди — 11-16° тепла; вдень 16-го квітня — 11-16°, на високогір'ї — 5-10° тепла; вдень 17 квітня — 7-12°, у горах подекуди — 1-6° тепла.

"Ввечері 15 квітня на заході очікуються короткочасні дощі та грози. 16 квітня прогнозують часом дощі, місцями значні, вночі — грози. 17-го квітня очікуються часом дощі, вночі місцями значні, на високогір'ї східної частини — з мокрим снігом. 18-го квітня прогнозують часом дощі, в горах місцями з мокрим снігом", — йдеться у повідомленні.

Вдень 15 квітня місцями очікується посилення вітру від 15 до 20 м/с, вночі 16 квітня на більшій частині території — від 15 до 20, місцями до 25 м/с. Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності.

У ДСНС додають, що такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, зв'язку, будівельної й туристично-рекреаційної галузей.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads