Четверо поляків заблукали, перетнули угорський кордон та потрапили на Закарпаття

Четверо поляків заблукали, перетнули угорський кордон трьома квадроциклами та мотоциклом і потрапили на Закарпаття. Західне регіональне управління Держприкордонслужби України/Facebook

Четверо поляків поза пунктами пропуску на трьох квадроциклах та мотоциклі перетнули кордон з Угорщини в Україну на Закарпатті.

Про це повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Facebook.

Чоловіків виявили за допомогою біспектральної камери. На їх затримання відправилася група реагування прикордонної служби "Бодалово" Мукачівського загону. Чоловіків затримали. Іноземці пояснили, що є членами спільноти, яка займається екстремальним прокатом кросових мотоциклів та квадроциклів.

Стосовно громадян Польщі склали протоколи про адмінправопорушення. Західне регіональне управління Держприкордонслужби України/Facebook

"У квітні у Польщі стартувала акція під назвою "2222 км", зміст якої полягає в тому, що добровольці, які беруть у ній участь, зобов’язані проїхати маршрутом від Кракова до Стамбула, долаючи щодоби близько 300 км здебільшого бездоріжжям. Через проблеми зі зв’язком, іноземці заблукали, втратили орієнтування на місцевості і незчулися, як опинилися на території України", — йдеться у повідомленні.

Стосовно громадян Польщі склали протоколи про адмінправопорушення — "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Справи скерували до суду. Згодом, в порядку реадмісіїУгода між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб, яка регулює процедури, пов’язані з ідентифікацією та поверненням громадян третіх країн та осіб без громадянства, які незаконно в’їхали на територію України або держави-члена ЄС, до держав їхнього походження або постійного проживання., іноземців повернуть в Угорщину, — інформують в ДПСУ.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads