"Це нелюди, просто нелюди, яких треба виганяти з України": історія військового Олександра

Військовослужбовець ЗСУ Олександр, який зараз служить в Ужгородському РТЦК та СП. Фото: Закарпатський ОТЦК та СП

Олександр з позивним "Ушу" — військовослужбовець Збройних сил України, який зараз служить в Ужгородському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Чоловік родом з Сумщини.

Як зазначають в Закарпатському ОТЦК та СП, свій військовий шлях Олександр розпочав у 2017 році контрактом із 72-ю окремою механізованою бригадою. Там він прослужив 3 роки, набрався досвіду, далі став бійцем 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону.

Військовий каже: скільки він в АТО служив, але таких жорстоких звірств російських військових не очікував побачити й пережити.

"Це нелюди, просто нелюди. Яких треба виганяти з України й відгороджуватися від них. Найважче на фронті — втрата побратимів. Це тяжкий біль, який завжди зі мною. Але потрібно боронити нашу Україну. Це наш дім", — каже Олександр.

Через численні контузії чоловік не може нести службу на передовій, тому наразі служить в другому відділі Ужгородського РТЦК та СП.

За словами Олександра, разом з ним у ТЦК служать його побратими, які також пройшли бої, отримали поранення та контузії. Через стан здоров'я вони не можуть брати участь у бойових діях, тому роблять все можливе для перемоги у тилу, додав Ушу.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads