В Ужгороді провели "Весняний ярмарок", щоб зібрати гроші на деталі для ударних FPV-дронів

Волонтери під час "Весняного ярмарку" в Ужгороді зібрали 52 тисячі 911 гривень. За ці гроші закуплять деталі для виготовлення дронів, які згодом передадуть військовим на фронт.

"Весняний ярмарок" в Ужгороді організували волонтери ГО "Рух підтримки закарпатських військових". Також свій благодійний столик поставили й "Творчі волонтери".

"У нас є благодійний столик від нашої організації, де волонтери й дітки долучаються і роблять різні вироби, приносять нам майстри свої вироби. Усі кошти з цього столика ідуть на ЗСУ. Також у нас є безпрограшна лотерея, де партнери та підприємці з усього міста надали сертифікати та якісь подаруночки, де кожен може зіграти і виграти якийсь класний приз від людей, які також долучилися до збору коштів на ЗСУ", — розповіла волонтерка Юлія Дуб.
Фото: Діана Шух | Суспільне Ужгород

Під час "Весняного ярмарку" волонтери продавали м’які іграшки, які виготовляють вимушені переселенці, прикраси ручної роботи з натурального каміння, солодощі. Також можна було взяти участь у безпрограшній лотереї.

"Мета наша — зібрати кошти на ударні FPV-дрони. Ми ці дрони самі збираємо, але запчастини треба купувати. І тому ми виходимо на ярмарок. "Рух підтримки закарпатських військових" виносять крафт, лотерейку, різні розваги. Люди донатять і потім ми це монетизуємо у смерть русні", — розповіла волонтерка "Руху підтримки закарпатських військових" Валентина Васильєва.
Фото: Діана Шух | Суспільне Ужгород

Зокрема на ярмарку свої авторські прикраси з натурального каміння представила Мирослава Войтовська. Дизайнерка вже близько 10 років створює сережки, браслети та кольє. Після початку повномасштабного вторгнення почала виготовляти патріотичні вироби.

"Я хочу допомогти нашим хлопцям, тому що ми постійно донатимо, постійно робимо якісь внески. Я хочу представити, показати, розширити українську культуру. Я хочу взаємодіяти з людьми, мені дуже подобається енергетика людини, дуже подобається фітбек. Тому що коли ти сидиш вдома і робиш таке (прикраси — ред.), то не завжди отримуєш фітбек. А на ярмарку це завжди кайф, радість і енергія нова", — розповіла Мирослава Войтовська.
Фото: Діана Шух | Суспільне Ужгород

Також на ярмарку представлені іграшки, які створюють вимушені переселенці з окупованих територій.

"Наша Юлечка з Харкова поїхала вже додому, робить таких інтер'єрних зайчиків. У нас їх дуже багато і всі різних кольорів. Валентина Семенівна, переселенка з Нової Каховки, чудова жінка, робить ось таких гусаків херсонських. У нас є ще військові. Є ведмедики. Ведмедики з автоматами, дуже серйозні. Є ще дівчатка військові", — додала волонтерка Євгенія Гатрак.
Фото: Діана Шух | Суспільне Ужгород

За два дні «Весняного ярмарку» волонтери "Руху підтримки закарпатських військових" та "Творчі волонтери" зібрали 52 тисячі 911 гривень. Кошти підуть на деталі для комплектування дронів.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads