"Світлодіодний танець" та "Фото з Патріотичним Янголом": в Ужгороді волонтери зібрали понад 22 тисячі гривень для ЗСУ

Представники громадської організації "Творчі волонтери Ужгород" зібрали на авто для військових впродовж 24 і 25 лютого 21 463 гривні та 20 євро. Для цього в Ужгороді організували благодійні акції "Фото за донат з Патріотичним Янголом", "Світлодіодний танець" та "Аквагрим для дітей".

Усі заходи провели до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. За словами волонтерки громадської організації "Творчі волонтери Ужгород" Юлії Дуб, під час акцій "Фото за донат з Патріотичним Янголом" та "Світлодіодний танець" зібрали 13 553 гривень і 20 євро, за "Аквагрим для дітей" — 7 910 гривень. Усі гроші передадуть письменнику-волонтеру Андрію Любці на купівлю авто для військових.

"Такі заходи ми проводимо регулярно від ГО «Творчі волонтери». Цього разу ми не могли цю дату – 24 і 25 лютого – залишити без уваги. Ми вдячні «Активній Громаді Закарпаття», які підтримали наші заходи, завдяки ним ми змогли закупити костюми та аквагрим. Посил такий, що ми це робимо для всіх, хто ще досі бореться, і для тих. Хто віддав своє життя. Усі ці вогники присвячені нашим героям, усе це світло — це світло надії, яке присвячене всім нам", — розповідає Юлія Дуб.

На площі Театральній представники громадської організації "Творчі Волонтери Ужгород" танцювали в спеціальних костюмах зі світлодіодами. Провели таку акцію, аби зібрати гроші на авто для військових. Для цього волонтери тримали скрині.

Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород
"Ми далі збираємо на авто для військових. Всі гроші передамо Андрію Любці на купівлю цього авто. Танець триває недовго. Пісня символічна — "Вірити в людей" про титанів наших. Це щось нове, оскільки ми проводили майстер-класи, ярмарки, різні аніматори приходили, то ми подумали, що треба щось нове, щоб залучити більше людей, щоб зібрати більше донатів", — додала Волонтерка Мар'яна Жорж.
Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород

За словами Юлії Дуб, під час акції "Світлодіодний танець" зібрали 4 500 гривень готівкою, ще 900 – скинули на карту. Гроші передадуть письменнику-волонтеру Андрію Любці на купівлю авто для військових.

Також волонтери робили фото з охочими за донат. А парафіяни церкви "Дім Божий" заспівали пісню "Боже, я молюсь за Україну".

"Це молодь ужгородської церкви, суботники. Оскільки наразі в нашій країні війна, ми вважали за потрібне заспівати цю пісню, бо людям потрібна ця підтримка й вони мають розуміти, що з нами Бог і він нам допоможе, щоб не сталося", — розповіла учасниця акції Юлія Опаленик.
Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads