В Ужгороді школярі разом з прикордонниками виготовляли окопні свічки

Учні Ужгородського ліцею імені Тараса Шевченка разом з прикордонниками Чопського загону виготовили 80 окопних свічок. Про це Суспільному розповіла речниця Чопського загону Олена Трачук.

За словами Олени Трачук, акцію правоохоронці провели вперше. Окопні свічки разом з прикордонниками виготовляють учні 6-Г класу Ужгородського ліцею імені Тараса Шевченка.

"Ми брали банку, потім нам давали картон, ми різали картон, скручували його і клали в банку. Потім ми ставили туди таку палицю і ставили там, де потрібно заливати, так у нас виходила свічка. Це неважко, а взагалі ми хочемо допомогти нашим ЗСУ, бо ми дуже любимо Україну", — розповідає учениця Тая Палінчак.
Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород

"Ми з нашим класом не вперше беремо участь у допомозі для ЗСУ. Ми ще ходили і допомагали пораненим, які лежать в лікарні. Ми відносили різні подарунки й вони були дуже задоволені, що ми допомагаємо їм", — додає школярка Валерія Надь.

Акцію для школярів ініціювали прикордонники. Для цього принесли необхідні матеріали. Окопні свічки з учнями 6-Г класу виготовляли семеро прикордонників.

Учні Ужгородського ліцею разом з прикордонниками виготовляють окопні свічки. Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород
"Учням ми доручили ті справи, які для них безпечні: нарізати картон, вставити в бляшанки, а вже дорослі та прикордонники заливають віск. Цю акцію ми ініціювали саме задля допомоги нашим побратимам, котрі тепер воюють на сході України. Тобто ці підуть для прикордонників Східного регіонального управління. Така акція проходить в усіх органах охорони Західного регіонального управління. Дітки ознайомлюються з прикордонниками, щоб вони розуміли, хто їх охороняє, і що це насправді не міфічні воїни, а що це такі ж люди, котрі мають потреби", — розповіла речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.
Фото: Руслана Гостюк | Суспільне Ужгород

За годину школярі разом з прикордонниками виготовили 80 окопних свічок, які відправлять захисникам на фронт.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads