На Закарпатті митники виявили 90 тисяч євро в автомобілі, що прямував в Угорщину

. Фото: Закарпатська митниця | Facebook

На митному посту "Астей", що на українсько-угорському кордоні, співробітники Закарпатської митниці виявили в автомобілі сховані 90 тисяч євро.

Про це повідомили на сторінці Закарпатської митниці у Facebook.

За інформацією відомства, значну суму грошей митники виявили під час перевірки автомобіля, яким дві громадянки України прямували до Угорщини.

"У ході митного контролю було задіяно кінолога з чотирилапим лабрадором Балу, який натренований на пошук валюти. Гроші собака виявив на задньому сидінні автомобіля серед особистих речей жінок, що знаходилися в сумочках. Будь-які документи, які б підтверджували легальність — дозволи банківських установ на вивезення виявленої суми валюти, жодна з громадянок при собі не мали", — йдеться у повідомленні.

Фото: Закарпатська митниця | Facebook

Загалом митники вилучили з автомобіля 90 тисяч євро. Відносно українок правоохоронці склали протоколи про порушення митних правил за ч. 1 статті 471Недекларування валютних цінностей, що переміщуються громадянами через митний кордон України, в сумі, що перевищує дозволену законодавством України для їх переміщення без письмового декларування Митного кодексу України. На жінок очікує накладення штрафу в розмірі 20% суми, що перевищує дозволену законодавством України для переміщення валютних цінностей без письмового декларування.

Фото: Закарпатська митниця | Facebook

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads