Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили військового із Закарпаття Едуарда Шуфрича

. Бедевлянська територіальна громада/Facebook

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця із Закарпаття Едуарда Шуфрича. Відповідний указ опублікували на сайті президента.

Про це повідомили на сторінці Бедевлянської територіальної громади у Facebook.

"Орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно нагороджено Едуарда Шуфрича за героїзм і особисту мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Воїн, бувши вірним військовій присязі, проявивши свою незламність, йшовши до самого кінця, упевнено захищаючи собою нашу Батьківщину — поліг у бою", — йдеться у повідомленні.

Нагороду вручили 29 листопада рідним загиблого військовослужбовця.

Бедевлянська територіальна громада/Facebook

Житель села Бедевля Тячівського району, командир мотострілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7364 Едуард Шуфрич загинув на передовій 21 жовтня 2022 року в районі населеного пункту Терни Донецької області, в результаті мінометного обстрілу.

Як повідомляють в Тячівській районній державній адміністрації, воїн "пройшов помаранчеву революцію, один з перших пішов на війну, був великим патріотом своєї країни, борцем за незалежність та справедливість. Член гельсінської спілки, член та співзасновник Закарпатської крайової організації Народного Руху України".

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads