"Відкрили 82 центри військової підготовки": засновник благодійного фонду Сергій Притула

Сергій Притула в Тернополі. Фото: Суспільне Тернопіль

Сьогодні з тернополянами зустрівся волонтер, засновник благодійного фонду Сергій Притула. Під час зустрічі він розповів, що від літа 2022 року в 18 областях України відкрили 82 центри військової підготовки.

"Ми запросили інструкторів. Це були або діючі військовослужбовці або ветерани АТО/ООС з відповідним досвідом та знаннями. Запустили перших 5-6 курсів, по яких ми проводили тренінги. Базово це — як підготуватись до мобілізації, основи стрілецької справи, основи керування цивільними дронами у бойових умовах".

Сергій Притула розповідає про дрони. Фото: Суспільне Тернопіль

Нагадаємо в одному з тирів Тернополя вчили користуватися зброєю. Вишкіл для 23 чоловіків і жінок проводив ветеран російсько-української війни Роман на псевдо "Мамонт". Це було 15 заняття, яке організовував "Центр готовності цивільних" у Тернополі.

"Центр готовності цивільних" — проєкт благодійного фонду Сергія Притули, ціллю якого є навчити цивільне населення базовій військовій підготовці та навичкам, які необхідні під час війни.

Зустріч Притули з тернополянами. Фото: Суспільне Тернопіль

На зустріч із Сергієм Притулою прийшла тернополянка Уляна Грабовська.

"Це максимально крута можливість поспілкуватись в живу із засновником та обличчям благодійного фонду, відчути їхні теперішні наміри та поспілкуватись безпосередньо".

Уляна Грабовська. Фото: Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, Сергій Притула сказав Суспільному, що волонтерський рух, який розпочався у 2022 році, затухає через те, що держава встигла адаптуватися у багатьох питаннях і може забезпечувати військо у більшій мірі.

Сергій Притула розповів про загальну суму донатів. Фото: Суспільне Тернопіль