"У Росії недостатньо сил та засобів для того, щоб здійснити вторгнення на Сумському напрямку" – речник ДПСУ Демченко

Зараз у Росії недостатньо сил та засобів для того, щоб здійснити вторгнення на Сумському напрямку. Проте потрібно бути готовими до розвитку будь-яких ситуацій.

Про це розповів речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону "Єдині новини".

“У Росії недостатньо сил та засобів для того, щоб здійснити вторгнення на Сумському напрямку, щоб досягти своєї стратегічної цілі", — розповів речник ДПСУ.

Проте, за його словами, потрібно бути готовими до розвитку будь-яких ситуацій.

"За прикладом Харківської області, в будь-який момент для того, щоб, в тому числі розтягнути Сили оборони нашої країни, ворог може здійснити дії і по Сумському напрямку. Тому маємо свідомо розуміти всю небезпеку і бути готовими до того, щоб протидіяти ворогу на будь-якому напрямку", — зазначив Андрій Демченко.

Що ще відомо про можливий наступ на Сумщину

  • 14 травня керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю The New York Times повідомив, що Росія може розпочати новий наступ у Сумській області.
  • Того ж дня, в ефірі нацмарафону Буданов заявив, що російські військові не ведуть активних дій у напрямку Сумщини. Також він закликав не піддаватися паніці.
  • 15 травня речник ОТУВ "Сіверськ" Вадим Мисник в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив, що військ РФ для наступу на Сумщину недостатньо.
  • Також 15 травня начальник Сумської ОВА Володимир Артюх зазначив, що у прикордонні Сумщини немає масштабного російського ударного угрупування.
  • 21 травня речник ДПСУ Андрій Демченко також зазначав, що наступ російської армії на Сумщину не слід виключати.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram