Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Емоції, які не описати". Рятівний гол півзахисника Італії Дзакканьї на 90+8 хвилині проти Хорватії на Євро-2024

Маттіа Дзакканьї святкує гол Італії у матчі проти Хорватії. REUTERS/Annegret Hilse

Відео голу, який вивів італійців у плей-оф.

Збірна Італії пройшла у плей-оф чемпіонату Європи з футболу. Сталося це за підсумками гри італійців проти Хорватії.

До 90+8 хвилини у наступний раунд плей-оф проходила Хорватія, яка вигравала мінімально в Італії. Втім, на останній хвилині матчу італійці вирвали нічию: півзахисник Маттія Дзакканьї після передачі від захисника Ріккардо Калафіорі вразив дальній кут воріт хорватів.

Відео голу Маттії Дзакканьї

Гол Дзакканьї у підсумку допоміг Італії фінішувати другими у турнірній таблиці. Саме ж футболіст емоційно відреагував на свій забитий м'яч у грі.

"Неймовірні емоції. Я дуже щасливий від того, що забив гол, який допоміг команді вийти у плей-оф. Калафіорі віддав фантастичний пас, потім — обійми з усією командою, це неймовірно".

В 1/8 фіналу Італія зіграє проти Швейцарії, яка фінішувала другою в групі А. Матч між командами відбудеться у суботу, 29 червня, о 19:00.