Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Почули багато «добрих» слів". Руслан Маліновський розповів деталі розмови "на високих тонах" після поразки від Румунії

Ексклюзивно
Руслан Маліновський вийшов на заміну у матчі України проти Румунії. Getty Images/Harry Langer

Півзахисник збірної України привідкрив деталі розмови після розгромної поразки на старті Євро-2024 з футболу.

Збірна України з футболу продовжує підготовку до другого туру чемпіонату Європи-2024. Наступний поєдинок українці проведуть проти команди Словаччини у п'ятницю, 21 червня.

До гри зі словаками Україна підходитиме після розгромної поразки від Румунії — 0:3. А також серйозної розмови, яка відбулася в роздягальні між футболістами — головний тренер Сергій Ребров розповідав на пресконференції, що гравці "попросили його вийти з роздягальні" після гри з румунами.

Півзахисник Руслан Маліновський, який був одним з учасників пресконференції від УАФ, розповів деталі розмови, що відбулася після поразки від Румунії. Гравець не розповів, про що саме йшлося у розмові, але наголосив: від досвідченіших футболістів команда почула необхідну критику на свою адресу.

"Те, що це було на високих тонах — це 100%. Те, про що ми говорили в роздягальні після матчу, залишилося там. Найголовніше — те, що ми сказали у роздягальні, що треба над цим подумати та зробити правильні висновки. Вважаю, що у нас є дуже досвідчені гравці, які можуть допомогти молодшим. Хтось, як Андрій Ярмоленко, четверте Євро грає. Від капітана, хлопців, що є досвідченішими, ми почули багато «добрих» слів", — сказав Маліновський.

Маліновський вийшов на заміну у матчі проти Румунії: з'явився на полі на 83-й хвилині замість Георгія Судакова. На той момент Україна вже програвала румунам з рахунком 0:3.

Початок матчу Україна — Словаччина о 16:00 за київським часом.