Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"На жаль, це сталося сьогодні". Бельгія перервала другу найдовшу серію без поразок в історії збірної

Збірна Бельгії з футболу. REUTERS/Lee Smith

Команда не програвала від чемпіонату світу-2022.

Збірна Бельгії з поразки стартувала на чемпіонаті Європи-2024 з футболу. В першому турі підопічні Доменіко Тедеско мінімально поступилися Словаччині (0:1).

До гри у Франкфурті "червоні дияволи" востаннє поступалися ще на груповій стадії чемпіонату світу-2022. Відтоді бельгійці мали 15 матчів поспіль без поразок, у яких здобули 10 перемог.

Пропустивши на старті поєдинку, бельгійці мали нагоди щонайменше зрівнювати рахунок проти Словаччини. Відзначався форвард Ромелу Лукаку, два голи котрого були скасовані після перегляду арбітрами VAR.

"Я знав, що рано чи пізно ми програємо. На жаль, це сталося сьогодні", — розповів після гри головний тренер Тедеско, що зазнав дебютної поразки на чолі Бельгії.

"Не так багато речей, які я можу просити покращити у команди. Ми створили багато моментів — якби забили, це була б простіша гра".

"Єдине, що нам не вдавалося, — [реалізовувати] моменти. Їх у нас було достатньо. Це частина футболу. Звісно, гравці були розчаровані".

Рекордною серією збірної Бельгії залишаються 23 матчі поспіль без поразок у 2016-2018 роках. Перервати її вдалося на ЧС-2018 майбутнім чемпіонам із Франції — 0:1 у півфіналі.

Що відомо?

• Бельгія — чинний чвертьфіналіст чемпіонату Європи. Рекордом збірної на континентальній першості залишається "срібло" 1980 року.
  • У другому турі Євро-2024 підопічні Тедеско зіграють з новими лідерами квартету Е румунами, яки розпочали чемпіонат з перемоги над Україною (3:0).
  • Очний матч між Бельгією та Україною відбудеться в останньому, третьому турі групової стадії 26 червня.