Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Для всіх це було неочікувано". Сергій Ребров пояснив поразку від збірної Румунії в першому матчі Євро-2024

Ексклюзивно
Сергій Ребров. AP/Antonio Calanni

Ексклюзивний коментар головного тренера України для Суспільне Спорт.

Збірна України з поразки від Румунії стартувала в груповому раунді Євро-2024 з футболу. Матч понеділка, 17 червня, в Мюнхені завершився за рахунку 0:3.

Вперше на чолі із Сергієм Ребровим, який напередодні підбив підсумки першого року своєї роботи зі збірною, "синьо-жовті" поступилися з різницею у три м'ячі. Досі з нинішнім тренером команда програвала лише Італії (1:2) та Польщі (1:3).

Попри контроль гри від України на старті поєдинку, румуни забили першими внаслідок дальнього удару Ніколає Станчу. Після перерви суперники додали ще два голи упродовж чотирьох хвилин і довели розрив у рахунку до розгромного.

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт після гри Ребров вказав на недоліки підопічних у матчі в Мюнхені й анонсував "інший настрій" на зустріч другого туру зі Словаччиною.

  • Про результат матчу з Румунією:

"Гадаю, що для всіх це було неочікувано. Це Євро. Завжди кажу: якщо хочемо досягти чогось на чемпіонаті Європи, кожен гравець мусить показувати максимум. На жаль, цього не було, але це перша гра. Будемо серйозніше та ретельніше готуватися до наступної".

  • За рахунок чого Румунія здобула перемогу:
"Не думаю, що ми не бажали забити. І перші хвилини до пропущеного м'яча ми контролювали гру. Але є помилки, яких ми припускаємося, і це було [й проти Румунії]. Вважаю, ми були недостатньо агресивні в атаці, не створювали моменти".
  • Що потрібно сказати футболістам збірної:

"Вони мають самі себе повертати. Розуміємо, що це не одна гра. Так, припустилися багатьох помилок. Потрібно ретельно аналізувати цей матч, показати гравцям та готуватися до наступного поєдинку".

"Я завжди кажу: гравці дуже вдячні тим, хто захищає нашу країну. Перед грою казав фуболістам, що ми граємо для них, що маємо показати дух українців. На жаль, такий [вийшов] результат. Впевнений, що на наступну гру буде інший настрій".