Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Більше розлючений був". Травма Віталія Миколенка: перша реакція гравця та як її коментує лікар збірної України

Віталій Миколенко. Скріншот з трансляції

Футболіст вже прибув з національною командою до Німеччини.

Збірна України з футболу прибула до Німеччини, де 17 червня розпочне чемпіонат Європи-2024 матчем проти Румунії. Туди команда прибула після товариської гри з Молдовою, в якій перемогла з рахунком 4:0.

Попри розгромну перемогу у грі з Молдовою, збірна України зазнала втрати: у середині першого тайму ушкодження отримав захисник Віталій Миколенко. За попередньою оцінкою, футболіст зазнав ушкодження гомілкостопу і одразу ж після заміни вирушив до лікарні у Молдові.

Водночас Миколенко прибув разом зі збірною України до Німеччини. За словами головного лікаря національної команди Романа Жалобайлюка, захисник зазнав травми лісфранки — суглобу стопи, тоді як гомілкостоп Миколенка залишився неушкодженим.

"Щодо степенів ушкодження та термінів реабілітації можна буде говорити лише після проведення МРТ. [У вівторок], на щастя, після комп'ютерної томографії, яка оцінює стан кісткової системи, патології кісток не було виявлено. Найстрашніше, що могли передбачати, не підтвердилося. Далі побачимо, зможемо щось конкретне говорити лише після повного обстеження", — сказав лікар збірної України.

Перший коментар щодо травми дав і сам Миколенко. За його словами, він більше засмучений самим фактом ушкодження перед Євро, однак подякував всім за підтримку.

"Я, мабуть, більше розлючений був. Всі тижні готувався до цього матчу, бо це був останній поєдинок перед Євро, і травмувався на рівному місці. Трішки було важко морально, але команда дуже сильно підтримала. Мені дуже приємно, що в мене такі партнери по команді, що підтримують та скажуть правильні слова.

Не можна було не спробувати вийти на поле. Я не розумів, мені треба було пробігтися, щоб зрозуміти, чи болить у мене, чи ні. Але в тому моменті зрозумів, що не можу на ногу ступати і попросив заміну", — сказав захисник збірної України у коментарі "VZbirna".

Також Миколенко висловив сподівання щодо якомога швидшого одужання. Однак наголосив, що поки сам не знає, коли зможе повернутися до тренувань.

Віталій Миколенко: що відомо

  • Достроково завершив клубну частину сезону через ушкодження гомілкостопу на лівій нозі.
  • За збірну України у відборі на Євро-2024 Миколенко провів 10 матчів (9 — зі старту).
  • У збірної України залишається час до стартового матчу 17 червня, аби внести вимушені зміни до заявки на Євро. Для цього призначений лікар УЄФА має підтвердити, що вже заявлений гравець не зможе взяти участь у матчах чемпіонату.
  • У понеділок, 17 травня, збірна України стартує на Євро матчем першого туру проти Румунії. У груповому раунді підопічні Реброва також зустрінуться зі Словаччиною та Бельгією.