Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Коли йдеш у такий прохід — має бути впевненість". Ефектний соло-гол олімпійської збірної України проти Італії

Максим Хлань самостійно створив момент та реалізував його.

Олімпійська збірна України з футболу здобула другу перемогу на товариському турнірі у Франції. Українці розгромили молодіжну збірну Італії з рахунком 4:0.

Вже у першому таймі Україна U23 відкрила рахунок завдяки ефектному голу у виконанні півзахисника Максима Хланя. Гравець пройшов до штрафного майданчика, обійшов суперника і завдав удару у верхню дев'ятку.

За підсумками матчу саме Хланя назвали найкращим гравцем поєдинку — зокрема і через його забитий м'яч проти Італії. Сам же футболіст в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт наголосив: був упевнений у тому, що його прохід вийде результативним.

"Коли йдеш у такий прохід, то має бути тільки впевненість. Інакше — ніяк. Завжди, коли йду у дриблінг, маю відчувати впевненість, бо інакше у мене не вийде це зробити".

Втім сам гравець відзначив не свій забитий м'яч, а другий гол України у виконанні Олександра Мартинюка. Захисник завдав точного удару у верхній кут з-за меж штрафного майданчика.

Дивіться відео з 3:36 хвилини

"Постріл здалеку — це навіть краще, ніж мій гол. Віддав би йому звання MVP матчу, але дали мені. Чи часто забиває таке на тренуваннях? Ніколи (сміється). Не знаю, на тренуванні не бачив таких потужних ударів від нього".