Даяна Ястремська за 58 хвилин розбила китаянку Ван та вперше вийшла у третє коло Ролан Гарросу-2024

Даяна Ястремська вже вибила двох суперниц на Ролан Гарросі-2024. Getty Images/Tim Clayton

Українка вже двічі оновила рекорд на ґрунтовому Грендслемі.

Українська тенісистка Даяна Ястремська здобула другу перемогу в основній сітці Ролан Гарросу-2024. У двох сетах Ястремська здолала китаянку Яфань Ван.

Ястремська на Ролан Гарросі-2024 оновила особистий рекорд: у першому раунді здобула вольову перемогу над австралійкою Айлою Томлянович. Цим результатом українка вперше в кар'єрі подолала стартовий раунд змагань.

У другому колі Ястремська мала зустрітися з китаянкою Ван. Тенісистки проводили першу особисту зустріч і повинні були зіграти ще у середу, 29 травня, однак через дощ гру перенесли на наступний день.

Як минув матч Ястремська — Ван?

  • Вибити китаянку зі змагань Ястремській вдалося за 58 хвилин. У першому сеті українка віддала суперниці лише два гейми, хоча й дозволила зробити брейк за рахунку 4:2.
  • А ось другу партію Ястремська взагалі закінчила з розгромним рахунком — 6:0. При цьому на своїх подачах українка дозволила взяти суперниці лише одне (!) очко.
  • Ястремська майже вдвічі зробила за матч віннерів (21 проти 11 у китаянки) за однакової кількості невимушених помилок (по 11). Крім цього, на своїй подачі українська тенісистка виграла 70% очок (у Ван — лише на 34%).

Ролан Гаррос. Друге коло

Яфань Ван (Китай) — Даяна Ястремська (Україна, 30) 0:2 (2:6, 0:6)

Що означає результат Даяни Ястремської?

  • Уперше долає стартові два кола Ролан Гарросу. У 2019, 2020, 2022 та 2023 роках вибувала на самому старті змагань.
  • Ястремська вдруге поспіль долає стартові два кола на тенісних Грендслемах. На першому Шлемі року, Australian Open, вона взагалі встановила особистий рекорд — дійшла до півфіналу.
  • У третьому колі Ястремська зіграє проти третьої ракетки світу Коко Гофф.