Еліна Світоліна не захистила титул чемпіонки WTA у Страсбурзі: вилетіла в 1/8 фіналу

Еліна Світоліна. Getty Images/Juan Carlos Lucas/NurPhoto

Світоліна припинила захист чемпіонського титулу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна поступилась в другому колі турніру WTA 500 у Страсбурзі, Франція. Тенісистка у трьох сетах програла представниці Франції Кларі Бурель.

Світоліна на змаганнях отримала сьомий номер посіву. У першому колі українська тенісистка зійшлась у поєдинку з несіяною представницею Франції Діан Паррі, яку перемогла в двох сетах.

В другому колі Світоліна отримала в суперниці 43-тю ракетку світу Бурель. Раніше тенісистки двічі зустрічались на корті: обидва рази перемагала українка. Востаннє гравчині сходились у поєдинку в Страсбурзі-2023, коли Світоліна стала чемпіонкою змагань.

Як пройшов матч за участі Еліни Світоліної

• В першому сеті тенісистки йшли на рівних. До восьмого гейму жодна з гравчинь не поступалась на своїй подачі. Першою Світоліна дозволила суперниці зробити брейк, але вже в десятому геймі українка змогла зрівняти рахунок. Зрештою, першу партію гравчині перевели у тайбрейк, де перемогу здобула Бурель.
  • Натомість в другій партії ініціативу захопила українка: повела у партії з рахунком 4:1. Француженка змогла відіграти три гейми, але поступилась в десятому сеті на своїй подачі, дозволивши Світоліній відновити паритет.
  • Третя партія завершилась розгромом першої ракетки України: Світоліна змогла записати на свій рахунок лише один гейм. Партія завершилась поразкою українки 1:6.
  • Матч тривав 2:18 години. Українка за поєдинок не зробила жодного ейсу, але припустилась п'яти подвійних помилок.

WTA 500. Страсбург. Друге коло

Клара Бурель (Франція) — Еліна Світоліна (Україна) 2:1 (7:6(1), 3:6, 6:1)

Що відомо?

• Еліна Світоліна здобувала чемпіонство на турнірі в Страсбурзі у 2020 та 2023 роках.
  • Світоліна першою з українок, припинила виступи на WTA 500 у Страсбурзі. Натомість у чвертьфінал пробилась Ангеліна Калініна, що у трьох сетах здолала француженку Фіону Ферро.
  • Також на WTA 500 в Страсбурзі у парному розряді змагається Надія Кіченок, яка перемогла пару Людмили Кіченок "українському дербі" в 1/4 фіналу.