Чехія розгромила Кіпр у матчі суперників України в групі юнацького Євро-2024 з футболу

Матч Кіпр - Чехія на юнацькому Євро-2024 з футболу. UEFA

Чехи вийшли в одноосібні лідери групи.

Збірна Чехії з футболу розгромила Кіпр у матчі суперників України, що відбувся у першому турі юнацького Євро-2024.

Матч Кіпр — Чехія відбувався після завершення гри України проти Сербії. Її підсумком стала мінімальна поразка "синьо-жовтих" з рахунком 0:1.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Євро-2024 серед команд U17 в Україні. Дивіться матчі фінальної частини змагань наживо на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

У матчі Кіпр — Чехія могли визначити проміжного лідера групи. Для цього одній з команд потрібно було перемогти з різницею бодай у два м'ячі.

Із завданням перемоги впоралася Чехія. Причому дебютантів Євро Кіпр вона розгромила з рахунком 5:0.

Три з чотирьох м'ячів поєдинку Кіпр — Чехія були забиті ще у першому таймі. Один з них — з пенальті, через дві хвилини після того, як чехи відкрили рахунок. Крапку у матчі чехи поставили наприкінці другого тайму.

Євро U17. Перший тур

Кіпр U17 — Чехія U17 0:5

Голи: Коларжик, 26, Наскос, 28 (пенальті), Нехватал, 40, Пенкса, 81, Квачек, 90+3

Перемога дозволила Чехії очолити турнірну таблицю групи А. Натомість Україна завершує перший тур на третьому місці.

Турнірна таблиця групи А

1. Чехія — 3 очки (1 матч), 5:0 (різниця м'ячів)
  2. Сербія — 3 очки (1), 1:0
  3. Україна — 0 очок (1), 0:1
  4. Кіпр — 0 очок (1), 0:5

Матчі другого туру в групі А відбудуться у четвер, 23 травня. Українці проведуть поєдинок саме проти чеської збірної.