Ангеліна Калініна обіграла "нейтральну" суперницю на старті турніру WTA 500 у Страсбурзі: результат

Ангеліна Калініна. Getty Images/Elsa

Це перший матч у кар'єрі для Калініної на турнірі у Страсбурзі.

Ангеліна Калініна з перемоги розпочала виступи на WTA 500 в Страсбурзі. Українська тенісистка у трьох сетах здолала "нейтральну" гравчиню з російським паспортом Анастасію Павлюченкову.

Змагання у Страсбурзі уперше проходять у новому статусі: до 2023 року турнір мав категорію 250. На WTA у Страсбурзі Калініна грає вперше. Українка стартувала з першого кола, де зійшлась у протистоянні з восьмою сіяною Павлюченковою. Це була перша очна зустріч тенісисток.

Як пройшов матч

  • На старті першого сету суперниці йшли на рівних. Першою поступилась українка: під час п'ятого гейму відіграла три брейкпоінти, але все ж дозволила суперниці зробити брейк на своїй подачі.
  • Але більше Калініна не поступалась: забрала усі наступні чотири гейми та закрила партію з рахунком 6:3 на свою користь.
  • В другому сеті гравчині знову розпинали на рівних. Втім на цей раз двічі поступилась Калініна: віддала суперниці шостий та восьмий гейми на своїй подачі. Партія завершилась поразкою українки — 3:6.
  • Перші чотири гейми третьої партії обидві гравчині забирали на своїх подачах. Втретє за матч Калініна першою дозволила суперниці зробити брейк на своїй подачі. Втім вже шостий гейм на подачі Павлюченкової забрала українка.
  • За рахунку 4:3 поєдинок перервали через дощ. Втім перерва пішла на користь української тенісистки: Калініна здобула перемогу 6:4.
  • Матч тривав 2:49 години, за які Калініна зробила чотири ейси та припустилась трьох подвійних помилок.

WTA 500. Страсбург. Перше коло

Ангеліна Калініна (Україна) — Анастасія Павлюченкова 2:0 (6:3, 3:6, 6:3)

Що означає перемога українки

  • Перший виступ Калініної в кар'єрі на WTA 500 у Страсбурзі завершився перемогою. Також особистий рахунок суперниць після першої зустрічі веде українка.
  • Калініна — перша з українок, хто вийшов у друге коло турніру. Також в одиночному розряді свій перший матч зіграє перша ракетка України — Еліна Світоліна, яка захищатиме титул чемпіонки змагань.
  • У другому колі Калініна зійдеться у протистоянні з переможницею пари Фіони Ферри (Франція) та кваліфікаерки.